Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Лунтовський А.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Лунтовський А.О. 
Методологія та інструментарій проектування корпоративних мереж: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / А.О. Лунтовський ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 43 с. — укp.

Запропоновано комплексну методологію проектування гетерогенних корпоративних мереж, які складаються з ділянок локальних мереж, бездротових мереж і глобальних мереж (системи електрозв'язку, Інтернет). Наведена методика базується на системному підході, що об'єднує моделі складових частин мережі з використанням сучасних стандартів структурованих кабельних систем, бездротових і мобільних мереж нових поколінь, а також об'єктно-орієнтовані моделі обробки документів проектування, методи та засоби моделювання інфраструктури, розрахунку параметрів ефективності мереж, дозволяє вирішувати квазілінійну оптимально-компромісну задачу мінімізації загальної вартості рішення для мережі з урахуванням критеріїв виробничості, кількості активних мережевих пристроїв, довжини кабельних з'єднань за наявності обмежень щодо сучасних корпортивних мереж (СКМ), застосованих мережевих технологій, за навантаженням, профілем користувачів і геометрією будівель та кампусу. Удосконалено методи проектування бездротових мереж WLAN802.11 та WiMAX802.16, яких розглянуто як частину комплексної методології проектування корпоративних інформаційно-телекомунікаційних мереж і передбачають застосування методу мінімаксної оптимізації та емпіричних геометричних моделей розповсюдження радіохвиль і урахування навантаження для вирішення задачі розміщення точок радіодоступу, що дозволяє зменшити загальну вартість мережі. Розвинуто підхід до побудови ефективного середовища розробки проектів інформаційно-телекомунікаційних мереж, суть якого полягає у створенні відкритого інструментарію проектування, що базується на використанні методів вводу топології та навантаження, методів трасування структурованої кабельної системи та розміщення точок радіодоступу, методів розрахунку параметрів виробничості та вартості, а також технологій вільно визначених інтерфейсів. Запропонований підхід можна застосовувати для колективної роботи різних груп фахівців у середовищі Інтернет.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.314.5 +
Шифр НБУВ: РА353070

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського